Termíny 2021

Svatební termíny pro rok 2021 se nám postupně zaplňují, zarezervujte si i Vy svuj vytoužený termín dokud je z čeho vybírat, prohlídky našeho areálu po domluvě stále probíhají, v případě zájmu volejte 605020254.

Zděná Bouda v novém

Vážení hosté,

v sozoně 2019 jsme rozšířili prostory na Zděné Boudě o unikátní zimní zahradu a párty stan.Oba prostory jsou celoroční a perfektně se hodí pro pořádání svatebních oslav. Zimní zahrada má kapacitu 40 osob a když se k ní přidají vnitřní prostory restaurace pojme 80 hostů, párty stan má kapacitu 150osob a je vhodný i pro svatební obřad. Nejaktuálnější informace včetně fotografií naleznete na našich facebookových stánkách Zděné Boudy https://www.facebook.com/ZdenaBoudaHK/ a svatbyHK https://www.facebook.com/svatbyHK.cz/

Děkuji Aleš Veselý

svatby po CELÝ ROK

Vážení hosté,

především díky zimní zahradě jsme získali unikátní prostor, ve kterém je svatba krásná jak v létě tak i v zimě. Jedná se o celoroční prostor, který je vyladěný do posledního detailu a svým vzhledem nemá v našem kraji konkurenci, proto jsme se rozhohli zpřístupnit ho pro pořádání svatebních oslav celoročně.

zpět