Svatební termíny 2024

Vážení hosté, nedávno se na matrice v Hradci Králové otevřely termíny svateb pro rok 2024 a my na Zděné Boudě již máme rezervace na 8 svatebních termínů, vypadá to, že rok 2024 bude na svatby silný a my Vám děkujeme za důvěru. Kdo by měl zájem o svůj svatební termín ještě není pozdě stačí zavolat na 605020254 a domluvit si nezávaznou schůzku.

Děkujeme

Termíny 2022

Dobrý den všem návštěvníkům našich stránek :-)

Předně bych se rád omluvil, protože webové stránky soustavně zanedbávám a většinu nových materiálů ze svateb umisťujeme na

fb stránky https://www.facebook.com/svatbyHK.cz

nebo https://www.facebook.com/ZdenaBoudaHK

i přesto děkujeme za důvěru, která je vidět na zrealizovaných svatbách a i v nelehké koronavirové době jsme pro Vás mohli uspořádat přes 30 svateb každý rok, moc Vám děkujeme, Vaší důvery si vážíme.

V nadcházející svatební sezóně roku 2022 to vypadá, že máme po kovidu (alespoň mediálně) a my se těšíme co nám tento rok přinese, v době kdy tento článek píši (6.4.2022) jsme pod palbou Vašich dotazů a rezervací takže to vypadá, že i tento rok s Vámi budeme moci sdílet nezapomenutelné okamžiky, na které se vždy těšíme :-)

S pozdravem Aleš Veselý

Zděná Bouda v novém

Vážení hosté,

v sozoně 2019 jsme rozšířili prostory na Zděné Boudě o unikátní zimní zahradu a párty stan.Oba prostory jsou celoroční a perfektně se hodí pro pořádání svatebních oslav. Zimní zahrada má kapacitu 40 osob a když se k ní přidají vnitřní prostory restaurace pojme 80 hostů, párty stan má kapacitu 150osob a je vhodný i pro svatební obřad. Nejaktuálnější informace včetně fotografií naleznete na našich facebookových stánkách Zděné Boudy https://www.facebook.com/ZdenaBoudaHK/ a svatbyHK https://www.facebook.com/svatbyHK.cz/

Děkuji Aleš Veselý

svatby po CELÝ ROK

Vážení hosté,

především díky zimní zahradě jsme získali unikátní prostor, ve kterém je svatba krásná jak v létě tak i v zimě. Jedná se o celoroční prostor, který je vyladěný do posledního detailu a svým vzhledem nemá v našem kraji konkurenci, proto jsme se rozhohli zpřístupnit ho pro pořádání svatebních oslav celoročně.

zpět